الشريط الأخباري - عقاريستا
أخبار العقارات

شقة مميزة جدًا بحري بالكامل » مصر » القاهرة

???? كمبوند Yaru ????

خصم الكاش 45% لفترة محدودة

????️ شقة مميزة جدًا بحري بالكامل – ڤيو رائع على مساحات خضراء وبحيرات فقط

▪️ المساحة: 180 متر

▪️ ٣غرف + ٣ حمام

▪️ اجمالي السعر : 8,488,200 جنيه

✨ أنظمة السداد:

???? نظام خصم 8%:

▪️ السعر بعد الخصم: 7,809,144 جنيه

▪️ مقدم 15% = 1,171,371 جنيه

▪️ قسط ربع سنوي لمدة 6 سنين = 276,574 جنيه

???? نظام خصم 10%:

▪️ السعر بعد الخصم: 7,639,380 جنيه

▪️ مقدم 20% = 1,527,876 جنيه

▪️ قسط ربع سنوي لمدة 7 سنين = 218,268 جنيه

???? نظام خصم 30%:

▪️ السعر بعد الخصم: 5,941,740 جنيه

▪️ مقدم 30% = 1,782,522 جنيه

▪️ قسط ربع سنوي لمدة 3 سنين = 346,602 جنيه

???? نظام خصم 40%:

▪️ السعر بعد الخصم: 5,092,920 جنيه

▪️ مقدم 50% = 2,546,460 جنيه

▪️ قسط ربع سنوي لمدة سنتين = 318,308 جنيه

???? خصم الكاش 45%:

▪️ السعر النهائي: 4,668,510 جنيه

  • العضو hossam ahmed
  • رقم الاعلان 803
  • الدولة : مصر
  • محافظة/مدينة : القاهرة
  • الحى : العاصمة الادارية الجديدة
  • السعر : 8488200 جنيه مصري
  • تاريخ الاضافة : منذ 10 شهور
  • وسيلة الاتصال : 01275745429

بيانات اضافية :

التقييمات

كتابة تعليق

انتبه: لم يتم تفعيل اكواد HTML !
    رديء           ممتاز
التحقيق

اعلانات ذات صلة

✨ شقة فاخرة 186 متر متشطبة بالكامل بالفرش والأجهزة _ ف كمبوند ساكن _فالتجمع الخامس – استلام فوري ????

✨ شقة فاخرة متشطبة بالكامل بالفرش والأجهزة_فالتجمع الخامس – استلام فوري ????لو بتدور على الراحة والج..

6750000 جنيه مصري القاهرة معروض للبيع مجهول الهوية

استلام فوري ف التجمع الخامس

فرصة قوية في الأندلس 2 – استلام فوري وتقسيط قصير ????مش كتير تلاقي شقة بالمواصفات ديوفي نفس الوقت جا..

4000000 جنيه مصري معروض للبيع عمرو احمد

للبيع شقة 145 م متكرر فالاندلس التجمع الخامس استلام فورى موققع مميز

الاندلس عائلي 4/5دقيقه لمحور محمد نجيب ومنطقه الخدماتدقيقه لماونتن فيومتاح 145 متر اماميدور اول &..

3 جنيه مصري القاهرة معروض للبيع مجهول الهوية

شقة للبيع 210 متر ف فيلات القرنفل التجمع الخامس موقع مميز وقريبت للتسعين الشمالى والخدمات

فيلات القرنفل _ التجمع الخامس وفر مليون و نص و تعاقد علي شقتك في مشروعنا الجديد في خطوة لل..

5 جنيه مصري القاهرة معروض للبيع مجهول الهوية

مؤشر عقاريستا الاستراتيجي - دقة جوجل
(الجنيه المصري مقابل الدولار الامريكي) USD/EGP
جاري المزامنة...
عقاريستا

مؤشر عقاريستا الاستراتيجي

تحليل الأسعار بناءً على المتغيرات الجيوسياسية والاقتصادية

الرؤية الاستراتيجية: جاري تحليل البيانات...
السعر الحالي --
توقعات عقاريستا --

راسلنا بكل وقت

الدعم عبر طرق الدعم المتوفرة

رقم التواصل

01551002558

الدعم الفني

info@aqarista.com

عقاريستا - أدوات وأيقونات احترافية
🧮 حاسبة الأقساط 🏷️ تقييم العقار 💰 العائد من الاستثمار 🏠🔄🏠 مقارنة العقارات